Ana Sayfa •
Resimler •
Online T-shirt •
T-SHIRT PROJESİ

Burs fonunu geniş kitlelere tanıtmak, her kesimden katkı sağlamak amacıyla bir dizi çalışma yürütülmektedir. Bunlardan birisi de gerçek anlamda ses getirecek, beğeniyle giyilerek tüm kesimlerin ilgisini çekip, tuğlalarımızın çoğalmasını sağlayacak 't-shirt projesi'dir.

T-SHIRT'ÜN OLUŞUMU

Ünlü modacı ARZU KAPROL [www.arzukaprol.net], sosyal sorumluluk örneği göstererek titiz bir çalışma sonucunda nitelikli ve güzel bir tasarım yapmış, İNFO TEKSTİL [www.infotekstil.com] firması da ortak olarak yürütülen bu tasarımı üreterek hayat buldurmuştur. Üretimin tüm aşamalarında firma işgörenleri ARZU KAPROL'ün ince ve duyarlı yaklaşımına aynı paralellikte içtenlik göstererek ürünün eğitim gibi kutsal bir amaç için kullanılacağının bilinciyle gece gündüz zevkle çalışarak kaliteli bir üretim gerçekleştirmişlerdir. Kendilerine teşekkür ediyoruz.
 
Büyük şehirlerde önemli mağazalarda, okullarımızın öğrencilerine ve toplu isteklerle kuruluşların personeline giydirilmesine yönelik tanıtımı yapılan t-shirt çok büyük bir ilgiyle, daha dağıtımı yapılmadan, Ankara TAC Mezun Balosunda tanıtıldığında yemekte bulunanlarca beğeni ile adeta kapışılmış ve bayan/erkek tüm bedenleriyle yeniden üretilmiştir.
 
Arzu Kaprol projeyi tamamen bir sosyal sorumluluk projesi olarak en az bizler kadar benimsemiş ve çok yoğun gündemine rağmen bir tasarım yapmıştır. Tasarımda, eğitimi simgeleyen bir dolmakalemden damlayan "tuğlalar" bir eğitim kurumunun öğrencilerini temsil ederek, çağdaş bir imecenin oluşumunu hatırlatarak bir eğitim duvarı örmektedir. Bu t-shirt'ü giyenler de üzerlerinde taşıyacakları bu giysiyle sorumluluğun sesi olacaklardır. Oluşan kaynakla tuğla koyulacaktır. Ankara balosunda yapılan t-shirt bağışları ile sayfanın üst sol bölümünde göreceğiniz tuğlalar koyulmuş olup bu bölüm yeni t-shirtlerle giderek genişleyecektir.
 
Bir kez daha, bu projemize ve camiamiza inanan modacı ARZU KAPROL'a, üretimi gerçekleştiren İNFO TEKSTİL firmasının yönetici ve çalışanlarına ve de projenin öğrenen bir organizasyon ile hayata geçmesini sağlayan danışmanlarına, ürünü satın alarak hem gururla giyecek olanlara, toplu alım ile hem projeye katkı yapacak hem de bu vesile ile sanal Stickler tuğlalarına adını yazdırarak ölümsüzleşecek mezun ve TAC gönüllülerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
 
T-Shirtler bayan ve erkek olmak üzere iki türde siyah üzerinde beyaz tasarım ve beyaz üzerinde siyah tasarım şeklinde üretilmektedir. Bedenler bayanlarda small, medium, large ve x-large, erkeklerde ise medium, large, x-large ve xx-large şeklindedir.

T-SHIRT EDİNMEK

1- TAC Mezunlar Derneği ofisini arayabilirsiniz: 0.324.6135402/224
2- Derneğimize mail atabilirsiniz: [info@tac-alumni.org] veya [betul@tac.k12.tr]
3- WEB sayfamızdan SanalPOS ile kredi kartı ile bağış yapıp adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz
([www.tac-alumni.org] altta kırmızı ile 'Kredi kartı ile ödeme' linki mevcuttur)
4- Bizi arayabilirsiniz
 
Bir tuğla da sen koy, cagdaş eğitime destek ol!
Bir t-shirt de sen giy, sorumluluğun sesi ol!